Denizcilik Sektöründe Büyük Motorlar için Geri Sarma (Rewinding) çözümleri

Denizcilik Sektöründe Büyük Motorlar için Geri Sarma (Rewinding) çözümleri

Denizcilik sektöründeki daha büyük motorlar,  sarım süreçleri için yüksek teknolojiye sahip tesislere ve deneyimli ekibe ihtiyaç duyacaktır. Bronz Otomotiv A.Ş. olarak teknolojik altyapımız ve profesyonel ekibimizle denizcilik sektöründe daha büyük motor sarımları için yüksek kalitede rotor ve stator üretimi yapmaktayız. Özel ekipmanlarımız ile denizcilik sektöründe jeneratör ve her türlü motorların geri sarılması ve test edilmesi konusunda hizmet vermekteyiz. Onarım, sarım ve yenileme işlemlerinden sonra motorlarınız ve jeneratörleriniz eskiye göre daha iyi durumda olacaktır. Ekibimiz, denizcilik, rüzgar ve hidro gibi farklı sektörlerde geri sarma yapan daha büyük motorlarda uzmanlaşmıştır. Özel ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmaktayız.

Denizcilik sektörü için geri sarmanın avantajları

Kolay kurulum : Her şeyden önce kolay kurulum, geri sarma işleminin en büyük avantajıdır. Yedek parçayı takarken hem eski hem de yeni jeneratör çekirdeklerini önünüzde tutabilmeniz için size doğru, yeni sarılmış parçayı teslim ediyoruz. Müşterilerimiz için kurulum sürecini hızlandırmak çok yardımcı olacaktır.

Hızlı geri sarma : Firmamız size geri sarma çözümleri için mümkün olan en iyi zamanı verir. Zamanın sizin ve işiniz için önemli olduğunun farkındayız.

Uygun fiyatlar : Gereksinimleriniz için uygun maliyetli parçalar ve çalışma masrafları sağlıyoruz. Bu da bizi sektörde rekabetçi kılıyor.