Elektrik Motoru Geri Sarımı Nasıl Yapılır?

Elektrik Motoru Geri Sarımı Nasıl Yapılır?

Elektrik motoruyla ilgili sorunlarınız varsa, yenileme veya geri sarma en iyi çözümler olarak karşımıza çıkmaktadır. Elektrik motorunuzun gerekiyorsa, bu, bobinlerin kısaldığı, topraklandığı veya başka bir şekilde hasar gördüğü anlamına gelir. Kısacası elektrik motorunun düzgün çalışması için hasarlı kısımları onarmanız gerekir. Bu nedenle motorun sorunlu kısımları belirlendikten sonra elektrik motorunun geri sarılmasına başlanmasında herhangi bir engel bulunmamaktadır.

Geri sarma kavramı üç ana bölümden oluşur. Bunlar; bobinlerin çıkarılması, yeni bobinlerin bağlanması ve yerleştirilmesi ve tamamlanmış sargının yalıtılması. Bu adımlar tamamlandıktan sonra tüm elektrik motoru bileşenleri kontrol edilmeli ve düzgün çalışıp çalışmadığından emin olunmalıdır. Firmamız elektrik motoru sarım konsepti için tüm sarım, test ve kontrol işlemlerini tamamlamaktadır. 

 

Bronz Otomotiv olarak, profesyonel ve deneyimli teknik ekip ile hidro, deniz ve rüzgar sektörlerinde elektrik motoru sarım çözümleri için yüksek kalitede rotor stator imalatı yapmaktayız. Dünyanın tüm bölgelerinde aktif olarak hizmet sağlamaktayız. Detaylı bilgi almak ve bobin sarma ihtiyaçlarınız için size özel bir teklif almak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz..