Silisli Sac Kesim Çözümleri

Bronz Otomotiv A.Ş. olarak, motor ve jeneratörlerinizin çekirdeğinde kullanılan rotor ve stator parçaları için silisli sac kesimi çözümleri sağlamaktayız. Bilindiği üzere, silisli sac ürünleri içerisinde barındırmış olduğu silisyum sayesinde yüksek verimlilik sağlayan metal ürünleridir. Bu sebeple kesimlerin yüksek teknoloji kullanılan lazer yöntemiyle yapılması oldukça faydalıdır. İşte bu noktada, Türkiye’nin silisli sac kesim alanında en deneyimli ve uzman ekibi olarak motor ve jeneratörleriniz için hassas kesim çözümleri üretiyoruz.

Lazer Silisli Sac Kesimi

Lazer kesim yöntemi metal malzemelerin kesimi için kullanılan bir yöntemdir. Diğer yöntemlere oranla daha sık tercih edilmesinin temel sebebi ise talaş kaldırma oranının daha düşük seviyelerde olması ve deformasyonun minimum seviyeye indirilebilmesidir. Bronz Otomotiv olarak son teknoloji ürünü makine parkurlarımız ve alanında deneyimli ekibimiz ile sac kesimleriniz için hassas ve başarılı uygulamalar sağlamaktayız.


Silisli Sac Kesim

İhtiyaçlarınıza özel silisli sac kesim çözümleri için bize +90 (312) 504 45 48  numaralı telefondan, info@bronzotomotiv.com e-posta adresinden ve aşağıdaki teklif formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Hızlı Teklif Alın